Pudliszki Sp. z o.o.

Pudliszki
  
Dział: Produkcja przetworów owocowo-warzywnych
  
Siedziba firmy: Krobia
Poniżej prezentujemy podstawowe informacje na temat firmy Pudliszki Sp. z o.o.:

Marka i przetwórnia owocowo-warzywna w Pudliszkach. Obecnie firma jest częścią amerykańskiej grupy Heinz, która ma w niej pakiet większościowy akcji. Profil jej produkcji to głównie przetwory pomidorowe (ketchup i koncentrat) oraz warzywne (z groszku, fasoli i kukurydzy).
To jedna z ulubionych marek spożywczych polskich konsumentów. To także firma będąca pasjonatem uprawy warzyw i lider w dziedzinie produkcji koncentratów, ketchupu czy sosów, które wyjątkowy smak zawdzięczają naturalnym składnikom i sprawdzonym recepturom.
Od ponad 90 lat marka konsekwentnie dba o jakość i świeżość produktów oferowanych konsumentom. Dzięki wieloletniej tradycji, ale także nowatorskiemu podejściu, koncentraty, ketchup, sosy, warzywa czy dania gotowe Pudliszki zachowują najlepsze walory smakowe, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników domowych posiłków.

Szukasz więcej informacji na temat firmy Pudliszki Sp. z o.o. ?

Zajrzyj na stronę firmową naszego Klienta: http://www.pudliszki.pl

Referencje

Z firmą Pudliszki Sp. z o.o., będącą częścią globalnego koncernu Heinz, współpracujemy od roku 2011 wspierając firmę w zakresie doskonalenia wdrożonych systemów zarządzania poprzez profesjonalne szkolenia.

Szkolenia te realizowane są cyklicznie, zarówno w formie wyjazdowej, jak i stacjonarnej.

Firma doceniła nasz profesjonalizm, czego efektem są uzyskane pisemne referencje.

Zapraszamy do skorzystania z usług organizacji szkoleń przez SOLID CONSULTING – więcej informacji na stronie: https://solidconsulting.com.pl/uslugi/szkolenia/

Pudliszki

szerokie podejście do wyzwań i wyjątkowe zaangażowanie

Kontakt.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Dbamy o twoją prywatność!