PPUW Prograf
  
Dział: Drukarnia fleksograficzna
  
Siedziba firmy: Tarnowo Podgórne
Poniżej prezentujemy podstawowe informacje na temat PPUW Prograf:

Poligraficzne Przedsiębiorstwo Usługowo Wytwórcze Prograf (PPUW Prograf) jest jedną z najdłużej działających w Polsce drukarni fleksograficznych i wytwórni giętkich opakowań termozgrzewalnych. Obecnie obok druku i laminowania produkuje również woreczki z folii jedno i wielowarstwowych w kilkunastu konstrukcjach z zapięciami strunowymi włącznie.

PPUW Prograf to także:

  • ponad 25 lat doświadczenia w działalności produkcyjnej na rynku opakowań giętkich
  • bardzo nowoczesne maszyny
  • wysoki poziom umiejętności naszych drukarzy i technologów
  • wieloletnia współpraca z renomowanymi w Europie studiami repro
  • dogodna lokalizacja

Klientami PPUW Prograf są odbiorcy zarówno z branży spożywczej: cukierniczej, mleczarskiej, koncentratów żywnościowych, mrożonek, lodów; jak i z branż artykułów higienicznych, ogrodniczych czy chemii gospodarczej. Coraz większego znaczenia nabiera sprzedaż opakowań do krajów Europy Zachodniej.

Wdrażenie Systemów Zarządzania w zakresie jakości i środowiska było niezwykle ważnym etapem rozwoju firmy. Wdrażanie Systemu Zarządzania Jakością w roku 2007 było dla PPUW Prograf kolejnym krokiem w celu jeszcze lepszego zaspakajania potrzeb coraz bardziej wymagającego rynku fleksograficznego.

Aby nadążyć za zmianami w firmie również w zakresie zarządzania – w 2010 roku uruchomiono Wdrażanie Systemów Zarządzania według wymagań normy ISO 14001:2004 w zakresie ochrony środowiska. Nowy system zarządzania został zintegrowany z istniejącym systemem zarządzania jakością.

Szukasz więcej informacji na temat PPUW Prograf?

Zajrzyj na stronę firmową naszego Klienta: http://www.prograf-flexo.pl

Poniżej prezentujemy uzyskane referencje:

  Wdrożenie Systemu Zarządzania Środowiskowego wg normy ISO 14001:2004

 

Wdrażanie Systemów Zarządzania w PPUW Prograf realizowane było w zakresie wymagań normy ISO 14001:2004.

Z firmą PPUW Prograf współpracujemy od wielu lat wspierając ją w zakresie wdrażania i doskonalenia systemów zarządzania.

Działania, które realizowaliśmy dotyczyły między innymi opracowania założeń systemu zarządzania, szkoleń oraz cyklicznych audytów wewnętrznych.

Dla nas niezwykle cenne jest budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Jest nam niezwykle miło współuczestniczyć i obserwować, jak firma PPUW Prograf przez ostatnie lata się rozwinęła zarówno w zakresie infrastruktury, ale także rozwiązań organizacyjnych i kompetencji pracowników.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem podobnego wsparcia, a Wdrażanie Systemów Zarządzania jest dla Państwa istotnym etapem rozwoju firmy – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: https://solidconsulting.com.pl/oferta/

PPUW Prograf

szerokie podejście do wyzwań i wyjątkowe zaangażowanie

Kontakt.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Dbamy o twoją prywatność!