LINDE GAZ Polska Sp. z o.o.

LINDE GAZ Polska
  
Dział: produkcja i dystrybucja gazów technicznych, medycznych i spożywczych
  
Siedziba firmy: Kraków
Poniżej prezentujemy podstawowe informacje na temat Linde Gaz Polska Sp. z o.o.:

Linde Gaz Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu The Linde Group, będącego liderem w dziedzinie produkcji i dystrybucji gazów oraz technologii gazowych, a także budowy instalacji przemysłowych na świecie. Działalność koncernu ma charakter globalny. Obecnie koncern zatrudnia 52 tys. pracowników w 100 krajach świata.

Firma Linde ma ponad 100-letnią tradycję. W Polsce obecna jest od 1993r. Spółka Linde Gaz Polska powstała na bazie sprywatyzowanych Zakładów Gazów Technicznych „Polgaz“ w Pszczynie i Mielcu. Jako jedna z wiodących firm na rynku, oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw gazów i technologii gazowych. Centrala firmy mieści się w Krakowie. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w całej Polsce. Najnowszą inwestycją spółki jest nowoczesna wytwórnia gazów technicznych w Biskupicach Podgórnych koło Wrocławia. Oprócz gazów technicznych stosowanych powszechnie w przemyśle, nowy zakład produkuje również wysokiej czystości azot i tlen, wykorzystywane między innymi w bardziej wymagających procesach przemysłowych oraz w przetwórstwie żywności. W wytwórni Linde Gaz Polska Sp. z o.o. produkowany będzie także tlen medyczny, niezastąpiony w leczeniu szpitalnym oraz terapii domowej.

Szukasz więcej informacji na temat Linde Gaz Polska Sp. z o.o.?

Zajrzyj na stronę firmową naszego Klienta: http://www.linde-gaz.pl

Poniżej prezentujemy uzyskane referencje:

Audyty wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskowego, BHP i Bezpieczeństwa Żywności

Z firmą Linde Gaz Polska Sp. z o.o. współpracujemy już od roku 2009 wspierając ją w zakresie systemów zarządzania. Naszym głównym zadaniem jest realizacja skutecznych audytów wewnętrznych we wszystkich Oddziałach Spółki w Polsce i Centrali firmy w Krakowie.

Od tego czasu zrealizowaliśmy około 90 audytów w 15 Oddziałach i Centrali firmy w zakresie systemów ISO 9001, ISO 14001 i PN-N 18001. W zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg normy ISO 22000 zrealizowaliśmy około 60 audytów wewnętrznych.

W tym czasie dostarczyliśmy firmie bogatego materiału będącego podstawą do uruchomienia szeregu działań mających na celu doskonalenie wdrożonych systemów zarządzania.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem podobnego wsparcia w zakresie realizacji audytów systemów zarządzania – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://solidconsulting.com.pl/oferta/

Linde Gaz Polska

szerokie podejście do wyzwań i wyjątkowe zaangażowanie

Kontakt.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Dbamy o twoją prywatność!