Kolor Mix Sp. z o.o.

Kolor Mix Sp. z o.o.
  
Dział: produkcja farb
  
Siedziba firmy: Krotoszyn
Poniżej prezentujemy podstawowe informacje na temat Kolor Mix Sp. z o.o.:

Firma Kolor Mix Sp. z o.o. mieści się w Rozdrażewie  koło Krotoszyna, w województwie wielkopolskim. Firma posiada dwie lokalizacje:

  • Zakład produkcyjny wraz z zapleczem magazynowym,
  • Magazyn główny.

Początki działalności sięgają roku 1979, kiedy to w Krotoszynie powstała rodzinna firma NOWIX zajmująca się naprawami blacharsko-lakierniczymi samochodów osobowych oraz mechaniką pojazdową. W celu podwyższenia poziomu świadczonych usług oraz usprawnienia pracy,  na przestrzeni lat wprowadzano zmiany i reorganizowano firmę. W wyniku tych zmian  powstały dwie oddzielne firmy: NOWIX i Kolor Mix Sp. z o.o. Na początku 2000r Kolor Mix Sp. z o.o. zajęła się produkcją wzorników kolorystycznych. Wzorniki nasze wykonywane były metodą natryskową, dzięki czemu są one całkowicie zgodne ze wzorcem dostarczonym przez klienta. Po opracowaniu własnych technologii rozpoczęto produkcję która odbywała się  na zlecenia innych firm zajmujących się produkcją farb samochodowych i wyrobów przemysłowych.

Obecnie działalność firmy skupiona jest głównie na doskonaleniu podstawowych profili swojej działalności, tzn.:
1. Produkcję wzorników kolorystycznych,
2. Szkolenie pracowników oraz doradztwo techniczne,
3. Produkcje farb, lakierów oraz innych wyrobów lakierniczych.

Obecnie głównym celem Kolor Mix Sp. z o.o. jest tworzenie produktów najwyższej jakości, zgodnych z europejskimi normami oraz przepisami VOC. W związku z tym jeszcze w roku 2008 w celu podniesienia poziomu skuteczności funkcjonowania, podwyższenia jakości produktów oraz zapewnienia realizacji produkcji w warunkach zgodnych z wymaganiami prawa ochrony środowiska, Zarząd firmy podjął decyzję o wdrożeniu systemu zarządzania jakością oraz systemu zarządzania środowiskowego. Prace rozpoczęły się w styczniu 2009 roku i były realizowane z pomocą firmy doradczej SOLID CONSULTING.

Szukasz więcej informacji na temat Kolor Mix Sp. z o.o.?

Zajrzyj na stronę firmową naszego Klienta: www.kolormix.pl

Poniżej prezentujemy uzyskane referencje:

Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008

Wdrożenie Systemu Zarządzania Środowiskowego wg normy ISO 14001:2008

Kolejny projekt uwzględniający wdrożenie wymagań dwóch standardów w formie zintegrowanej.

Kolejny projekt w którym odpowiedzialni byliśmy za kompleksowe działania, zmierzające do uzyskania akredytowanego certyfikatu.

I to kolejny projekt, na zakończenie którego zadowolny Klient – Kolor Mix Sp. z o.o., przekazał nam pisemne referencje.

Informacja o naszych usługach związanych z wdrażaniem, audytami lub szkoleniami w zakresie Systemu Zarządzania Jakością oraz Systemu Zarządzania Środowiskowego, a także innych systemów znajdziecie Państwo tutaj: https://solidconsulting.com.pl/oferta/

Kolor Mix Sp. z o.o.

szerokie podejście do wyzwań i wyjątkowe zaangażowanie

Kontakt.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Dbamy o twoją prywatność!