KLIM BROKERS Sp. z o.o.

KLIM BROKERS SP. Z O.O.
  
Dział: usługi brokerskie
  
Siedziba firmy: Gorzów Wlkp.
Poniżej prezentujemy podstawowe informacje na temat KLIM BROKERS Sp. z o.o.:

Firma KLIM BROKERS rozpoczęła działalność gospodarczą związaną z rynkiem ubezpieczeń już  w roku 1991. W roku 2006 r. powstała Spółka Klim Brokers  z ograniczoną odpowiedzialnością, która przejęła cały dorobek wcześniej funkcjonującego podmiotu. KLIM BROKERS Sp. z o.o. świadczy usługi brokerskie w zakresie ubezpieczeń majątkowych, osobowych, na życie, specjalistycznych, OC, gwarancji finansowych, zdrowotnych, komunikacyjnych i transportowych. W ramach działalności współpracuje z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Na chwilę obecną KLIM BROKERS Sp. z o.o. obsługuje w zakresie ochrony ubezpieczeniowej ponad 200 podmiotów gospodarczych różnych branż, w których zatrudnienie znalazło blisko 20 tyś. osób. Firma posiada  olbrzymie doświadczenie zarówno w obsłudze klientów indywidualnych, jednostek samorządowych jak również dużych korporacji. Zapewnia klientom pomoc w procesie likwidacji szkód a także gwarantuje pomoc prawną. Kierując się dobrem klienta, szuka dla niego najlepszych rozwiązań.

W swojej codziennej pracy KLIM BROKERS Sp. z o.o. ceni sobie przede wszystkim lojalność i indywidualne podejście do klientów – którzy są dla firmy motorem napędowym do działania i codziennym wyzwaniem.

Aspekt ochrony i należytego zarządzania bezpieczeństwem informacji  jest wg oceny Kancelarii podstawą do kompleksowej obsługi klientów.  Stąd też celem Kancelarii KLIM BROKERS Sp. z o.o. było zdobycie w roku 2015 oprócz posiadanego Certyfikatu ISO 9001:2008, certyfikacji w zakresie ISO 27001.

Szukasz więcej informacji na temat KLIM BROKERS Sp. z o.o.?

Zajrzyj na stronę firmową naszego Klienta: http://klimbrokers.pl

Poniżej prezentujemy uzyskane referencje:

Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg normy ISO/IEC 27001:2013

Z ogromną przyjemnością podjęliśmy się projektu wdrożenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwa Informacji wg normy ISO/IEC 27001:2013 w naszym rodzimym mieście.

Projekt przebiegł całkowicie bezproblemowo, także dzięki dużemu zaangażowaniu firmy KLIM Brokers Sp. z o.o. Prace zakończyły się w zakładanym terminie, co umożliwiło Klientowi poddanie się certyfikacji.

Ostatecznym potwierdzeniem rzetelności naszej pracy był nie tylko pozytywny wynik audytu certyfikującego, ale także uzyskane pisemne referencje od Klienta.

KLIM BROKERS

szerokie podejście do wyzwań i wyjątkowe zaangażowanie

Kontakt.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Dbamy o twoją prywatność!