EUJOB Sp. z o.o.

Eujob Sp. z o.o.
  
Dział: Usługi budowlane i stoczniowe
  
Siedziba firmy: Drezdenko
Poniżej prezentujemy podstawowe informacje na temat EUJOB Sp. z o.o.:

EUJOB Sp. z o.o. jest firmą działającą w sektorze ogólnobudowlanym. Aby uskutecznić swoje działania Spółka zajmuje się również branżą leasingu pracowniczego.

Firma działa na terenie Polski i pozostałych krajów członkowskich Unii Europejskiej. Dysponuje własną obszerną bazą kandydatów na pracowników. Dzięki odpowiednio dopasowanym strukturom firmy jest w stanie działać bardzo szybko i skutecznie.

Poprzez oferowanie leasingu pracowniczego EUJOB Sp. z o.o. stara się zapewnić Klientom elastyczne rozwiązanie kadrowe, jednocześnie przejmując na siebie wszystkie związane z tym obowiązki. Dzięki takiemu podejściu Eujob Sp. z o.o. umożliwia swoim Klientom koncentrację na kluczowych zadaniach: obniżenie kosztów, elastyczność zatrudnienia i zwiększenie efektywności działania przedsiębiorstwa.

W celu podniesienia jakości organizacji pracy wdrożono  System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Podstawowym celem tego działania było uporządkowanie wewnętrzne realizowanych procesów, klarowne przydzielenie odpowiedzialności i uprawnień. Kolejnymi celami było wdrożenie szeregu mechanizmów i narzędzi mających na celu utrzymywanie i nieustanne podnoszenie jakości. Firma jest także świadoma wpływu na środowisko naturalne. Dlatego też wdrożony został System Zarządzania Środowiskowego wg normy ISO 14001:2004.

Następnym elementem systemu było wdrożenie wymagań normy PN-N 18001:2004 w roku 2016.

Poniżej prezentujemy uzyskane referencje:

Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008

Wdrożenie Systemu Zarządzania Środowiskowego wg normy ISO 14001:2004

Wdrożenie Systemu Zarządzania BHP wg normy PN-N 18001:2004

Firma Eujob Sp. z o.o. zaprosiła nas do współpracy i udzielenia wsparcia w zakresie wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008 i Systemu Zarządzania Środowiskowego wg normy ISO 14001:2004.

W związku z międzynarodowym charakterem i zakresem działalności Eujob Sp. z o.o. musieliśmy w ramach projektu uwzględnić specyficzne wymagania prawne i wymagania klientów zagranicznych.

Po stronie SOLID CONSULTING realizowane były kompleksowe działania zmierzające do przeszkolenia kadry pracowników Eujob Sp. z o.o., opracowania dokumentacji systemowej, przeprowadzeniu audytów oraz doprowadzeniu do skutecznej certyfikacji.

Wszystkie powyższe zadania zostały zrealizowane w sposób spełniający oczekiwania Eujob Sp. z o.o., czego ostatecznym efektem było uzyskanie stosownych certyfikatów.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem podobnego wsparcia – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: https://solidconsulting.com.pl/oferta/

Eujob Sp. z o.o.
Eujob Sp. z o.o. pol

szerokie podejście do wyzwań i wyjątkowe zaangażowanie

Kontakt.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Dbamy o twoją prywatność!