Wdrożenie Systemu Zarządzania w Buhck Recycling
  
Dział: Ochrona środowiska
  
Siedziba firmy: Poznań
Poniżej prezentujemy podstawowe informacje na temat Buhck Ochrona Środowiska Spółka z o.o.:

Firma Buhck Ochrona Środowiska Spółka z o.o. została powołana w roku 2007. Spółka należy do niemieckiego koncernu Buhck Gruppe, który działa w szeroko pojętej branży związanej z ochroną środowiska.

Podstawowym celem działalności firmy jest świadczenie usług doradczych w zakresie ochrony środowiska naturalnego dla podmiotów gospodarczych. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji Prawa ochrony środowiska oraz ustaw i rozporządzeń pokrewnych.

BUHCK Ochrona Środowiska Sp. z o.o. to profesjonalny, zaufany i najlepszy partner klientów biznesowych w zakresie gospodarowania wszelkimi odpadami. Zapewnia całościowe, najlepiej dopasowane rozwiązania o najwyższej skuteczności i zgodności z normami ochrony środowiska.

BUHCK Recycling Sp. z o.o. chce chronić środowisko, dbać i promować zrównoważony rozwój, pomagać Klientom – kompetentnie, profesjonalnie, konkurencyjnie.

Aktualnie Spółka działa pod nazwą Recyclinic Sp. z o.o. i niezmiennie realizuje szereg działań proekologicznych, przyczyniając się do zachowania odpowiedniego stanu środowiska naturalnego.

Szukasz więcej informacji na temat Buhck Ochrona Środowiska Spółka z o.o.?

Zajrzyj na stronę firmową naszego Klienta: https://web.facebook.com/Recyclinic

Poniżej prezentujemy uzyskane referencje:

Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008

Wdrożenie Systemu Zarządzania Środowiskowego wg normy ISO 14001:2004

 

W ramach usług doradczych dla Buhck Ochrona Środowiska Sp. z o.o. zrealizowaliśmy szereg działań mających na celu opracowanie założeń, zdefiniowanie dokumentacji oraz wdrożenie systemu wraz ze szkoleniami dla pracowników i kadry zarządzającej.

Projekt został zrealizowany w zakładanych ramach czasowych i zakończył się pozytywnym wynikiem audyty przeprowadzonego przez akredytowaną jednostkę certyfikującą. Audyt nie stwierdził niezgodności, co stało się podstawą do udzielenia pozytywnej rekomendacji do nadania certyfikatu.

Wyrazem zadowolenia Klienta ze zrealizowanych usług doradczych i szkoleniowych są otrzymane pisemne referencje. Dla nas jest to największe wyróżnienie i powód do ogromnego zadowolenia.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem podobnego wsparcia, a Wdrażanie Systemów Zarządzania jest dla Państwa istotnym etapem rozwoju firmy – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: https://solidconsulting.com.pl/oferta/

Wdrożenie Systemu Zarządzania w Buhck Ochrona Środowiska

szerokie podejście do wyzwań i wyjątkowe zaangażowanie

Kontakt.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Dbamy o twoją prywatność!