BB SERWIS Sp. z o.o. Sp. K.

BB Serwis
  
Dział: usługi budowlane, stoczniowe i transportowe
  
Siedziba firmy: Drezdenko
Poniżej prezentujemy podstawowe informacje na temat BB Serwis Sp. z o.o. Sp. K.:

Jako główny dostawca usług ogólnobudowlanych w regionie BB Serwis Sp. z o.o. Sp. K. oferuje profesjonalne wsparcie dla inwestorów krajowych i zagranicznych.

BB Serwis Sp. z o.o. Sp. K.  wie jak odnaleźć odpowiednią kadrę pracowniczą w procesie rekrutacji. Nie ogranicza się tylko do wykonania usług ogólnobudowlanych. W ostatnim czasie zakres usług został rozszerzony także o usługi transportu rzeczy.

W celu podniesienia jakości organizacji pracy wdrożony został System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Podstawowym celem tego działania jest uporządkowanie wewnętrzne realizowanych procesów, klarowne przydzielenie odpowiedzialności i uprawnień oraz wdrożenie szeregu mechanizmów i narzędzi mających na celu utrzymywanie i nieustanne podnoszenie jakości pracy.

Firma jest także świadoma wpływu na środowisko. Dlatego też BB Serwis Sp. z o.o. Sp. K. wdrożył System Zarządzania Środowiskowego wg normy ISO 14001:2004.

W celu ochrony zdrowia i życia pracowników oraz wszystkich innych osób, za które BB Serwis Sp. z o.o. Sp. K. odpowiada, wdrożone zostały wymagania normy PN-N 18001:2004. Celem tego działania jest systemowe zidentyfikowanie zagrożeń bezpieczeństwa, ocena tych zagrożeń oraz sformułowanie zasad nadzoru nad tymi zagrożeniami wraz z przydzieleniem odpowiednich narzędzi i środków, umożliwiających utrzymywanie zagrożeń na bezpiecznym poziomie.

Dążąc do udoskonalenia warunków pracy oraz do zapewniania zgodności z wszystkimi obowiązującymi prawami pracowniczymi w BB SERWIS został ustanowiony, udokumentowany i wdrożony system zarządzania zgodny z wymaganiami normy SA 8000:2014.

Szukasz więcej informacji na temat BB Serwis Sp. z o.o. Sp. K. ?

Zajrzyj na stronę firmową naszego Klienta: http://www.bbserwis.com/

Poniżej prezentujemy uzyskane referencje:

Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008

Wdrożenie Systemu Zarządzania Środowiskowego wg normy ISO 14001:2004

Wdrożenie Systemu Zarządzania BHP wg normy PN-N 18001:2004

Firma BB Serwis Sp. z o.o. Sp. K.  jest kolejnym przykładem wieloletniej i udanej współpracy z naszą firmą.

Nasza wspólna droga związana z wdrażaniem i doskonaleniem systemów zarządzania rozpoczęła się w roku 2009 od zlecenia na realizację projektu wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001 i Systemu Zarządzania Środowiskowego wg normy ISO 14001:2004.

Od tego czasu wspieraliśmy firmę w doskonaleniu systemów zarządzania poprzez szkolenia i audyty wewnętrzne. Następnym etapem współpracy było wdrożenie Systemu Zarządzania BHP wg normy PN-N 18001:2004.

Aktualnie wspieramy firmę BB Serwis Sp. z o.o. Sp. K. również w zakresie systemu odpowiedzialności społecznej wg normy SA 8000.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: https://solidconsulting.com.pl/oferta/

BB SERWIS

szerokie podejście do wyzwań i wyjątkowe zaangażowanie

Kontakt.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Dbamy o twoją prywatność!